Лунтик вчить літери

Запам’ятовувати букви – заняття зовсім не нудне, а навіть дуже веселе. Такої думки дотримується і сам Лунтик, і його добрі друзі: генерал Шер, Пчеленя, Кузя і Міла. Знайомі персонажі стануть героями неймовірних історій, у кожній з яких їм буде потрібна підтримка і увага маленького гравця. Правильно виконавши запропоноване завдання, дитина має показати свої знання. Якщо не вийде, маляті належить витримати нове, більш просте випробування. Нагородою за кмітливість і успіхи у вивченні букв стане перегляд серії улюбленого мультфільму/

Особливості гри:
* Захоплююча абетка. П’ятнадцять веселих і корисних уроків для дітей у віці трьох-п’яти років.
* Лунтик і все-все-все. Улюблені герої – найкращі вихователі – воліють ігрові форми навчання та перевірки знань.
* Спеціально для малюків. Найпростіше управління і озвучені підказки допоможуть швидко освоїтися в ігровому світі і вирішувати завдання без участі дорослих.

Розмір файла: 337 мБ.

СкачатиСкачати Скачати з Unibytes
Скачати з LetitBit

Якщо ви є власником прав цього матеріалу і ви проти розміщення інформаціїї про цей матеріал чи ссилок на нього - ознайомтесь з нашою інформацією для власників авторських прав.Адміністрація завжди піде вам назустріч!

Багато цікавого для дітей на нашому сайті Дитячі ігри, ігри для дівчаток та безкоштовні міні ігри

Теги: , , , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter

Залишити відповідь

pogelashki.ru myphotoshop.pp.ua
Сьогодні ваш комп'ютер це не тільки потужний і зручний інструмент для роботи вдома або в офісі, а й засіб для проведення дозвілля. Вже ні для кого не секрет, що кожен, навіть доросла людина, в душі залишається дитиною, якій іноді так хочеться пограти. І тут на допомогу приходять ігри для комп'ютерів, міні-ігри, великі ігри, флеш-ігри та дитячі ігри. І армія їх прихильників росте з кожним днем! Отже, ви гравець і вам потрібно знайти щось підходяще саме для вас. І качати гігабайтні ігри зовсім не хочеться, та й швидкість інтернету залишає бажати кращого. Що ж робити? Все просто, на сьогоднішній день існує величезна кількість міні-ігр, розмір яких дозволяє швидко завантажити їх собі на комп'ютер, вони прості в установці і не вимогливі. Популярність міні-ігр пояснюється ще й тим, що вони не вимагають від гравця великих знань, тренування або якихось спеціальних навичок. Грати може кожен, від школяра до пенсіонера. Швидке завантаження, простий інтерфейс, легке управління - ось що вам дійсно потрібно, щоб відпочити після виснажливого робочого дня або просто розслабитися, сидячи перед комп'ютером. Міні-ігри це самий простий і доступний спосіб з задоволенням витратити час. Особливістю нашого сайту є те, що ми викладаємо міні-ігри тільки в повних версіях. Це означає, що вам не потрібно шукати нічого для того, щоб пограти повноцінно в гру, все вже зроблено за вас. Потрібно лише встановити і почати гру. Простий інсталятор дозволить вам без особливих зусиль встановити наші міні-ігри на ваш комп'ютер за лічені хвилини. Ми намагаємося збагачувати нашу базу міні-ігр кожен день. На сайті ви знайдете міні-ігри в таких жанрах, як стратегія, аркада, літалка, я шукаю, головоломка, арканоїд, гонки і т.п. Всі ігри перевіряються на працездатність і антивірусною програмою. Крім того, у нас ви зможете завантажити безкоштовно і без реєстрації міні-ігри, реєстрація потрібна лише для того, щоб залишати коментарі. Всі ігри викладені на кілька файлообмінників, що дозволяє вам вибирати джерело скачування, який є найбільш зручним для вас. Якщо у вас виникли проблеми і ви не знаєте, як завантажити безкоштовно гру з файлообмінника, то озакомьтесь, будь ласка, от з цією інструкцією: Як завантажити гру безкоштовно? Качайте, встановлюйте і грайте в міні-ігри! Успіхів в грі!