Ігра Весела ферма – Рибний день

У черговому епізоді ігрового серіалу Скарлетт відправляється на острови – розводити осетрів і лососів. Разом з нею ви навчитеся обробляти чорну і червону ікру – солити, маринувати, робити ікорним закуску, відкриєте суші-бари для туристів.
Надсилайте готову продукцію на ринок, заробляйте гроші, замовляйте на материку всі необхідні товари. Розвивайте ваше господарство, покращуйте виробничі та сервісні будівлі, щоб підвищити дохід.
З часом у вас з’являться помічники – акули будуть охороняти ферму від навали ведмедів-шкідників, а морські ковзани допоможуть збирати продукти.
Ви заведете у себе на фермі молюсків, відкриєте виробництво перлів і ювелірнe справe, а якщо пощастить, подружитеся з дивовижним істотою-дельфіном-шукачем скарбів. В ‘Веселу ферму’ з задоволенням грають хлопчики та дівчатка, а також їх батьки – люди різного віку і занять.
Продумайте стратегію дій, виконуйте завдання в найкоротший час і пройдіть всі 90 рівнів на ‘золото’!

Розмір файла: 76 мБ.

СкачатиСкачати Скачати з LetitBit

Якщо ви є власником прав цього матеріалу і ви проти розміщення інформаціїї про цей матеріал чи ссилок на нього - ознайомтесь з нашою інформацією для власників авторських прав.Адміністрація завжди піде вам назустріч!

Багато цікавого для дітей на нашому сайті Дитячі ігри, ігри для дівчаток та безкоштовні міні ігри

Теги: , , , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter

Залишити відповідь

pogelashki.ru myphotoshop.pp.ua
Сьогодні ваш комп'ютер це не тільки потужний і зручний інструмент для роботи вдома або в офісі, а й засіб для проведення дозвілля. Вже ні для кого не секрет, що кожен, навіть доросла людина, в душі залишається дитиною, якій іноді так хочеться пограти. І тут на допомогу приходять ігри для комп'ютерів, міні-ігри, великі ігри, флеш-ігри та дитячі ігри. І армія їх прихильників росте з кожним днем! Отже, ви гравець і вам потрібно знайти щось підходяще саме для вас. І качати гігабайтні ігри зовсім не хочеться, та й швидкість інтернету залишає бажати кращого. Що ж робити? Все просто, на сьогоднішній день існує величезна кількість міні-ігр, розмір яких дозволяє швидко завантажити їх собі на комп'ютер, вони прості в установці і не вимогливі. Популярність міні-ігр пояснюється ще й тим, що вони не вимагають від гравця великих знань, тренування або якихось спеціальних навичок. Грати може кожен, від школяра до пенсіонера. Швидке завантаження, простий інтерфейс, легке управління - ось що вам дійсно потрібно, щоб відпочити після виснажливого робочого дня або просто розслабитися, сидячи перед комп'ютером. Міні-ігри це самий простий і доступний спосіб з задоволенням витратити час. Особливістю нашого сайту є те, що ми викладаємо міні-ігри тільки в повних версіях. Це означає, що вам не потрібно шукати нічого для того, щоб пограти повноцінно в гру, все вже зроблено за вас. Потрібно лише встановити і почати гру. Простий інсталятор дозволить вам без особливих зусиль встановити наші міні-ігри на ваш комп'ютер за лічені хвилини. Ми намагаємося збагачувати нашу базу міні-ігр кожен день. На сайті ви знайдете міні-ігри в таких жанрах, як стратегія, аркада, літалка, я шукаю, головоломка, арканоїд, гонки і т.п. Всі ігри перевіряються на працездатність і антивірусною програмою. Крім того, у нас ви зможете завантажити безкоштовно і без реєстрації міні-ігри, реєстрація потрібна лише для того, щоб залишати коментарі. Всі ігри викладені на кілька файлообмінників, що дозволяє вам вибирати джерело скачування, який є найбільш зручним для вас. Якщо у вас виникли проблеми і ви не знаєте, як завантажити безкоштовно гру з файлообмінника, то озакомьтесь, будь ласка, от з цією інструкцією: Як завантажити гру безкоштовно? Качайте, встановлюйте і грайте в міні-ігри! Успіхів в грі!